Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 180x3

Závěsná deska pod umyvadlo dub Nebraska přírodní o rozměru 180×3,6×50 cm. Povrch v provedení lamino. Bez konzolí.

Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 160x8x50 cm beton

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď
Tento levný výrobek Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 160x8x50 cm beton mat DO16050BE lze sehnat bezprostředně tu na webu v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této známé rubriky v bezva akci! To ale není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Naturel. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Deska se zabudovaným umyvadlem vlevo Salgar Compakt 120x12x51

Deska z kompaktního lamina s integrovaným umyvadlem. Vše v estetickém designu afrického dubu s výraznými texturami a povrchovými úpravami. Součástí dodávky jsou držáky k uchycení, ke kterým můžete objednat a namontovat držák ručníku pod kódem 26194.

Deska pod umyvadlo Naturel Wood 80x55

Deska pod umyvadlo z masivního dřeva – dub. Otvory pro sifon a baterii nutno vyvrtat na místě dle skutečného umístění baterie a umyvadla. Bez otvorů můžete použít jako samostatnou desku – polici.

Deska pod umyvadlo pod umyvadlo Naturel Ratio 90x5

Závěsná deska pod umyvadlo pod umyvadlo v antracitové barvě s matným povrchem o rozměru 90×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.
Výjimečný a žádaný produkt Deska pod umyvadlo pod umyvadlo Naturel Ratio 90×5,4×50 cm antracit mat DE54.90.A3396 máte možnost sehnat rovnou tady na webu v populární rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 80x5

Závěsné deska pod umyvadlo v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 80×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.Exkluzivní produkt můžete nakoupit bez obtíží na našich stránkách ve známé kategorii nábytek! Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci. Známý dodavatel Naturel vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží..

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 110x5

Závěsná deska pod umyvadlo v barevném provedení kašmír s matným povrchem o rozměru 110×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 110x5

Závěsná deska pod umyvadlo v šedé barvě s matným povrchem o rozměru 110×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 80x5

Závěsná deska pod umyvadlo v šedé barvě s matným povrchem o rozměru 80×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.

Deska pod umyvadlo Naturel

Závěsná deska pod umyvadlo v provedení dub wellington o rozměru 180×5,4×50 cm. Bez konzolí.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 100x3

Závěsná deska pod umyvadlo v šedé barvě s matným povrchem o rozměru 100×3,6×50 cm. S lakovaným povrchem.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 150

Značka: Naturel, Série: Ratio, Druh výrobku: deska pod umyvadlo, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: světlé dřevo dub, Výbava: , Materiál: ,
Povedený produkt Deska pod umyvadlo Naturel Ratio můžete pořídit taky u nás ve známé kategorii nábytek! Podívejte se na kvalitní produkty z této sekce na pár kliknutí!

Deska pod umyvadlo bez umyvadla

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď Tento levný výrobek Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce najdete v pohodě tady na našem webu umístěný v sekci nábytek! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu!

Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 110x8x50 cm černá mat

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď

Deska pod umyvadlo bez umyvadla

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď Kvalitní a velmi žádaný kus Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 80x8x50 cm beton mat DO8050BE jde získat již dnes tady na webu v populární sekci nábytek. Nyní získáte ještě další kusy z této sekce za výprodejovou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Naturel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 80x8x50 cm

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď Zlevněný produkt je k sehnání mimo jiné tady na našem webu v oblíbené rubrice nábytek! Nyní pořídíte akční zboží z této populární rubriky ve výprodejové akci! To není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od značky Naturel. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Deska pod umyvadlo bez

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď

Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď Zcela unikátní produkt Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 90x8x50 cm černá mat DO9050BL lze získat právě zde tu na stránkách zařazený v sekci nábytek! Připravili jsme parádní zboží z této známé kategorie za příznivou cenu. Věhlasný výrobce Naturel představuje velmi kvalitní sortiment.!

Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 100x8x50 cm beton

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď
Kvalitní a velmi žádaný výrobek Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 100x8x50 máte možnost dostat rovnou tu ve známé sekci nábytek! Mrkněte na parádní produkty z této známé rubriky za parádní cenu.

Deska pod umyvadlo bez

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď

Deska pod umyvadlo Jika Mio-N

Závěsná deska pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 61x2x45 cm.

Deska pod umyvadlo Jika Mio-N 61x2x45 cm

Závěsná deska pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 61x2x45 cm.

Deska pod umyvadlo Jika

Závěsná deska pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 76x2x45 cm. Kvalitní produkt Deska pod umyvadlo Jika Mio-N 76x2x45 cm jasan H46J7130003421 máte možnost dostat právě teď na našem webu umístěný v rubrice nábytek! Vyberte si unikátní výrobky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele Jika. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Deska pod umyvadlo Jika Mio-N

Závěsná deska pod umyvadlo v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 76x2x45 cm.

Deska pod umyvadlo Jika Mio-N 76x2x45

Závěsná deska pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 76x2x45 cm. Povedený produkt seženete přímo tu zařazený v kategorii nábytek! Vyberte si oblíbené produkty z této známé rubriky za internetové ceny. Značka Jika dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží..

Deska pod umyvadlo Jika Mio-N 76x2x45

Závěsná deska pod umyvadlo v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 76x2x45 cm.Výjimečný produkt Deska pod umyvadlo Jika Mio-N jde nakoupit ještě tady na webu v populární kategorii nábytek! Nyní koupíte nové výrobky ve zmiňované sekci za super peníze! Tato značka Jika pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment.. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky Jika. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Deska se zabudovaným umyvadlem

Deska z kompaktního lamina, s integrovanými plastovými umyvadly. Vše v estetickém designu afrického dubu s výraznými texturami a povrchovými úpravami. Součástí dodávky jsou držáky k uchycení, ke kterým můžete objednat a namontovat držák ručníku pod kódem 26194. Zcela unikátní kus můžete najít snadno u nás v rubrice nábytek! Vyberte si unikátní produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 70x8x50 cm dub

Závěsná deska pod umyvadlovou mísu v provedení dub wellington o rozměru 70x8x50 cm. Povrch v provedení lamino. Konzole pro zavěšení desky nejsou součástí dodávky, vybírejte z naší nabídky v příslušenství série Dolce.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 80x8x50 cm dub wellington

Závěsná deska pod umyvadlovou mísu v provedení dub wellington o rozměru 80x8x50 cm. Povrch v provedení lamino. Konzole pro zavěšení desky nejsou součástí dodávky, vybírejte z naší nabídky v příslušenství série Dolce.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 90x8x50 cm dub

Závěsná deska pod umyvadlovou mísu v provedení dub wellington o rozměru 90x8x50 cm. Povrch v provedení lamino. Konzole pro zavěšení desky nejsou součástí dodávky, vybírejte z naší nabídky v příslušenství série Dolce.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 100x8x50 cm dub

Závěsná deska pod umyvadlovou mísu v provedení dub wellington o rozměru 100x8x50 cm. Povrch v provedení lamino. Konzole pro zavěšení desky nejsou součástí dodávky, vybírejte z naší nabídky v příslušenství série Dolce.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 110x8x50

Závěsná deska pod umyvadlovou mísu v provedení dub wellington o rozměru 110x8x50 cm. Povrch v provedení lamino. Konzole pro zavěšení desky nejsou součástí dodávky, vybírejte z naší nabídky v příslušenství série Dolce. Tento oblíbený produkt Deska pod umyvadlo Naturel Dolce 110x8x50 cm dub wellington DO11050DW můžete pořídit v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii nábytek! Nyní koupíte zcela nové produkty z této známé sekce na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Naturel pro vás vyrábí skvělý sortiment.! Udělejte radost sami sobě. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce

Závěsná deska pod umyvadlovou mísu v provedení dub wellington o rozměru 120x8x50 cm. Povrch v provedení lamino. Konzole pro zavěšení desky nejsou součástí dodávky, vybírejte z naší nabídky v příslušenství série Dolce.

Deska se zabudovaným umyvadlem

Závěsná deska se zabudovaným umyvadlem v dekoru betonu o rozměru 150x12x51 cm. Povrch v provedení voděodolné lamino. Konzole a vtok umyvadla součástí balení.
Tento oblíbený produkt Deska se zabudovaným umyvadlem je k dispozici bez problémů tady u nás zařazený v rubrice nábytek. Nyní získáte vyjímečné produkty z této rubriky jednoduše online. To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele Salgar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Salgar svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky.!

Deska se zabudovaným umyvadlem vlevo Salgar

Závěsná deska se zabudovaným umyvadlem v dekoru betonu o rozměru 120x12x51 cm. Povrch v provedení voděodolné lamino. Konzole a vtok umyvadla součástí balení.
Neodolatelný produkt Deska se zabudovaným umyvadlem vlevo Salgar Compakt 120x12x51 cm beton získáte lehce tady a teď na našem webu v populární sekci nábytek! Nyní najdete skvělé produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. Populární značka Salgar pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty.. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více kvalitních produktů od značky Salgar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Deska se zabudovaným umyvadlem

Závěsná deska se zabudovaným umyvadlem v dekoru betonu o rozměru 120x12x51 cm. Povrch v provedení voděodolné lamino. Konzole a vtok umyvadla součástí balení.

Deska se zabudovaným umyvadlem

Závěsná deska se zabudovaným umyvadlem v dekoru betonu o rozměru 90x12x51 cm. Povrch v provedení voděodolné lamino. Konzole a vtok umyvadla součástí balení.Výjimečný a žádaný kus Deska se zabudovaným umyvadlem Salgar Compakt 90x12x51 cm beton 87248 jde pořídit přímo na našem webu zařazený v kategorii nábytek! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od značky Salgar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Příslušenství držák ručníku Salgar Compakt 33x10 cm

Praktický a designový držák ručníku pro desky a zabudovaná umyvadla v desce ze série Compakt, v černé matné barvě. Akční a ve slevě výrobek Příslušenství držák ručníku Salgar Compakt máte možnost sehnat právě zde tady u nás zařazený v sekci nábytek. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí!

Deska se zabudovaným umyvadlem Salgar Compakt 90x12x51 cm

Deska z kompaktního lamina s integrovaným umyvadlem. Vše v estetickém designu afrického dubu s výraznými texturami a povrchovými úpravami. Součástí dodávky jsou držáky k uchycení, ke kterým můžete objednat a namontovat držák ručníku pod kódem 26194.

Deska se zabudovaným umyvadlem

Deska z kompaktního lamina s integrovaným umyvadlem. Vše v estetickém designu afrického dubu s výraznými texturami a povrchovými úpravami. Součástí dodávky jsou držáky k uchycení, ke kterým můžete objednat a namontovat držák ručníku pod kódem 26194.Velmi prodávaný výrobek Deska se zabudovaným umyvadlem Salgar máte možnost získat snadno na stránkách v populární rubrice nábytek! Nyní pořídíte unikátní produkty z této oblíbené sekce snadno online. Tento vyjímečný výrobce Salgar má na skladě kvalitní výrobky ! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další kousky od značky Salgar. Najdete je níže na této stránce.

Deska pod umyvadlo Naturel Wood 100x55 cm dub

Deska pod umyvadlo z masivního dubu. Otvory pro sifon a vodovodní baterii nutno udělat dodatečně dle umístění umyvadla a baterie. Bez otvorů můžete použít jako samostatnou desku – polici.
Tento diskontní produkt máte možnost pořídit v pohodě na našem webu ve známé kategorii nábytek. Podívejte se na parádní produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu!

Deska pod umyvadlo Naturel Wood 120x55 cm dub

Deska pod umyvadlo z masivního dubu. Otvory pro sifon a vodovodní baterii nutno udělat dodatečně dle umístění umyvadla a baterie. Bez otvorů můžete použít jako samostatnou desku – polici.