Dlažba Rako Piazzetta béžová 60x60

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v béžové barvě o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu. Ve slevě tento produkt Dlažba Rako Piazzetta béžová 60×60 cm mat DAR66787.1 je k dostání přímo tu na stránkách v oblíbené rubrice obklady. Nyní najdete ještě podobné produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! To není vše, náš sortiment je široký. U nás najdete další prověřené produkty od dodavatele Rako. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Rako vám představuje skvělé zboží..

Dlažba Rako Quarzit Outdoor hnědá 60x60 cm mat

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v hnědé barvě v imitaci kamene o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Pastorelli Denverstone grey

Značka: Pastorelli, Série: Denverstone, Druh výrobku: dlažba, Dizajn výrobku: kámen, Určení výrobku: exteriér i interiér, Barva: šedá grey, Výbava: , Materiál: keramika, Žádaný produkt Dlažba Pastorelli Denverstone grey 60×60 je k dostání již dnes tady u nás v kategorii obklady. Pořiďte si oblíbené produkty z této populární kategorie z pohodlí domova.

Řezačka Rubi TZ délka řezu 130

Profesionální řezačka na obklady a dlažby. Možné použití na řezání dlažeb až do tloušťky 21 milimetrů, je tedy vhodná i na 2 cm dlažby. Délka řezu je 130 cm.

2 cm dlažba Stylnul Plus Plaster

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení grey v designu cementu o rozměru 59,5×59,5 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

Dlažba Pastorelli Multistone quarz

Značka: Aco, Série: Multistone, Druh výrobku: dlažba, Dizajn výrobku: kámen, Určení výrobku: exteriér i interiér, Barva: hnědá quarz, Výbava: , Materiál: keramika,
Tento skvělý produkt Dlažba Pastorelli Multistone quarz 60×90 cm, mat MS2QU69 je k sehnání právě nyní tady u nás zařazený v sekci obklady. Podívejte se na zlevněné zboží z této sekce za skvělou cenu.

Alliq plastová dilatace k

Doraz a ukončení u stěny a ostatních míst

Gumový terč Alliq pod 2 cm dlažbu

Gumový rektifikační terč. Jde skládat na sebe (max 5 ks) Výjimečný a žádaný kus Gumový terč Alliq pod 2 cm dlažbu, výška 8 máte možnost koupit právě teď tady na našich stránkách ve známé rubrice obklady. Připravili jsme pro vás unikátní kousky z naší sekce za skvělou cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další kousky značky Alliq. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Alliq poskytuje skvělý sortiment za parádní ceny! Přesvědčte se!

Dlažba Del Conca Vignoni noce

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v černé barvě v rustikálním designu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu. Hodně povedený produkt získáte aktuálně tu na webu v populární sekci obklady! Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu. Tato značka Del Conca má v nabídce vysoce kvalitní produkty.. A tady je důkaz! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce Del Conca. Najdete je níže na této stránce.

Dlažba Del Conca Vignoni bianco

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v bílé barvě v rustikálním designu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Del Conca Vignoni cotto 60x60

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v hnědé barvě v cotto designu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Vynikající výrobek můžete koupit prostě tu v oblíbené sekci obklady! Nyní najdete nové zboží ve zmíněné rubrice za outletovou cenu.

Eterno Ivica gumový terč pod dlažbu 10 mm šířka spáry

Značka: Eterno Ivica, Série: , Druh výrobku: terč pod dlažbu, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: guma,

Eterno Ivica gumový terč pod dlažbu 6 mm šířka spáry

Tento gumový terč je kombinovatelný s terči TERCEHG10 a TERCEHG6

Řezačka Rubi TX-Max délka řezu 102 cm

Řezačka disponuje lámací silou 1200 kg a umožňuje řezat dlaždice až do tloušťky 21 mm. Řezačku TX je možné dodat ve 2 rozměrech: Délka řezu 125 cm a 102 cm.

Řezačka Rubi TX-Max délka

Řezačka disponuje lámací silou 1200 kg a umožňuje řezat dlaždice až do tloušťky 21 mm. Řezačku TX je možné dodat ve 2 rozměrech: Délka řezu 125 cm a 102 cm.Exkluzivní produkt Řezačka Rubi TX-Max délka řezu máte možnost dostat právě nyní tady na webu zařazený v kategorii obklady! Nyní si můžete koupit akční produkty z této populární rubriky ve slevě! Věhlasný dodavatel Rubi vám může nabídnout prvotřídní produkty za rozumné peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé kousky od výrobce Rubi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dlažba Marconi Mila grigio chiaro 60x60

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v barvě grigio chiaro (světle šedá), v imitaci betonu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu. Zcela unikátní výrobek Dlažba Marconi Mila grigio chiaro lze zakoupit v pohodě na našich stránkách v populární sekci obklady! Najděte si parádní produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. U zákazníků oblíbená značka Marconi může nabídnout prvotřídní výrobky !

Dlažba Marconi Mila beige 60x60 cm

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v barvě beige (béžová), v imitaci betonu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu. Tento levný produkt lze koupit bezprostředně tu umístěný v rubrice obklady! Nyní získáte parádní produkty z této populární kategorie snadno online! Populární značka Marconi vám může nabídnout top zboží ! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele Marconi. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dlažba Marconi Mila argilla

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v hnědé barvě argilla, v imitaci betonu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Marconi Mila grigio scuro 60x60

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v barvě grigio scuro (tmavě šedá), v imitaci betonu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Kvalitní a velmi žádaný výrobek lze zakoupit taky na webu v sekci obklady! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu!

Dlažba Del Conca Vignoni

Mrazuvzdorné. Dlažba v černé barvě v rustikálním designu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Tento designový produkt Dlažba Del Conca Vignoni noce 60×60 cm mat S9VG09 najdete právě teď na našem webu v oblíbené sekci obklady! Najděte si ještě jiné kousky ve zmiňované sekci na pár kliknutí! Přední dodavatel Del Conca prodává kvalitní sortiment ! Udělejte radost sami sobě. To ale však není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele Del Conca. Najdete je níže na této stránce.

Dlažba Del Conca Vignoni bianco 60x60 cm mat

Mrazuvzdorné. Dlažba v bílé barvě v rustikálním designu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Del Conca Vignoni cotto 60x60 cm mat

Mrazuvzdorné. Dlažba v hnědé barvě v cotto designu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Ve slevě tento produkt Dlažba Del Conca Vignoni cotto 60×60 cm mat S9VG11 dostanete již dnes tu na stránkách zařazený v rubrice obklady! Připravili jsme pro vás podobné produkty z naší rubriky na pár kliknutí. Významný výrobce Del Conca pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty..

Dlažba Del Conca Anversa grigio chiaro 60x60 cm mat

Mrazuvzdorné. Dlažba v šedé barvě v designu cementu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu. Exkluzivní výrobek je k dostání rovněž u nás v oblíbené kategorii obklady. Mrkněte na unikátní zboží z této oblíbené sekce z pohodlí domova! Významná značka Del Conca představuje skvělé produkty.! Nakupujte výhoděn u nás!

Dlažba Del Conca Anversa tortora

Mrazuvzdorné. Dlažba v šedé barvě v designu cementu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Del Conca Anversa

Mrazuvzdorné. Dlažba v šedé barvě v designu cementu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Tento nejprodávanější výrobek je dostupný bezstarostně tady na stránkách ve známé rubrice obklady! Nyní můžete získat ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu.

Dlažba Del Conca Anversa antracite

Mrazuvzdorné. Dlažba v černé barvě v designu cementu o rozměru 60×60 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu. Oblíbený a akční produkt jde pořídit rovněž tu na stránkách v oblíbené rubrice obklady. Vyberte si ještě další produkty ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu!

Dlažba Rako Quarzit tmavě šedá 60x60 cm

Rektifikované. Dlažba v barevném provedení tmavě šedá a v imitaci kamene o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 30 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.PEI 4 – vysoká odolnost

Alliq teleskopický terč pod dlažbu 10-17 mm

Značka: Alliq, Série: PEDall Classiq, Druh výrobku: terč pod dlažbu, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,
Tento velmi žádaný produkt lze získat právě tady na webu ve známé kategorii obklady. Připravili jsme pro vás další kusy ve zmíněné kategorii za outletovou cenu!

Řezačka Rubi TZ délka

Profesionální řezačka na obklady a dlažby. Možné použití na řezání dlažeb až do tloušťky 21 milimetrů, je tedy vhodná i na 2 cm dlažby. Délka řezu je 155 cm.
Tento nejprodávanější produkt můžete najít prostě tady na našem webu umístěný v rubrice obklady! Nyní můžete získat vyjímečné kousky z této sekce za výprodejovou cenu! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce Rubi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Dlažba Sintesi Evoque perla 60x60

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v bílé barvě v designu cementu o rozměru 60,4×60,4 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Sintesi Evoque dekor

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v mixu barev v designu cementu o rozměru 60,4×60,4 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Sintesi Evoque fumo

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v černé barvě v designu cementu o rozměru 60,4×60,4 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Pastorelli Arké miele

Mrazuvzdorné. Dlažba v hnědé barvě v imitaci dřeva o rozměru 40×120 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Vynikající produkt můžete najít přímo tu ve známé sekci obklady. Prozkoumejte ještě další zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Věhlasná značka Pastorelli vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky ! Nakupujte výhoděn u nás. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce Pastorelli. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dlažba Pastorelli Arké naturale 40x120

Mrazuvzdorná dlažba v béžové barvě v imitaci dřeva o rozměru 40×120 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Oblíbený a akční produkt Dlažba Pastorelli Arké naturale 40×120 cm mat lze získat jednoduše tady na našem webu v sekci obklady. Nyní můžete získat akční výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu!

Dlažba Pastorelli Arké tortora

Mrazuvzdorné. Dlažba v hnědé barvě v imitaci dřeva o rozměru 40×120 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.Často hledaný produkt Dlažba Pastorelli Arké tortora 40×120 cm mat P009823 lze koupit v pohodě tady na našem webu v oblíbené kategorii obklady! Vyberte si oblíbené produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. Známý dodavatel Pastorelli vám může nabídnout top výrobky. skutečně levně. Udělejte radost sami sobě! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce Pastorelli. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Dlažba Pastorelli Arké mogano 40x120

Mrazuvzdorné. Dlažba v hnědé barvě v imitaci dřeva o rozměru 40×120 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Pastorelli Arké mogano 40x120 cm

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v hnědé barvě v imitaci dřeva o rozměru 39,6×119,5 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

Dlažba Pastorelli Arké sbiancato

Mrazuvzdorné. Dlažba v šedé barvě v imitaci dřeva o rozměru 40×120 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Vysoce kvalitní výrobek máte možnost dostat pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii obklady! Vyberte si zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Mrkněte také na více kousků od výrobce Pastorelli. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Dlažba Pastorelli Arké cappuccino 40x120

Mrazuvzdorné. Dlažba v šedé barvě v imitaci dřeva o rozměru 40×120 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Tento velmi oblíbený kus Dlažba Pastorelli Arké cappuccino 40×120 cm mat P010139 jde nakoupit rovněž tady na našem webu v oblíbené kategorii obklady! Najděte si akční produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známý výrobce Pastorelli má k dispozici top výrobky.! Nakupujte výhoděn u nás!

Dlažba Pastorelli Arké naturale 40x120

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v béžové barvě v imitaci dřeva o rozměru 39,6×119,5 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.
Hodně povedený výrobek Dlažba Pastorelli Arké naturale 40×120 cm mat P010143 jde sehnat již dnes tu umístěný v sekci obklady. Nyní koupíte další produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny!

Dlažba Pastorelli Arké miele 40x120 cm

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v hnědé barvě v imitaci dřeva o rozměru 39,6×119,5 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými.S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.