Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 180x3

Závěsná deska pod umyvadlo dub Nebraska přírodní o rozměru 180×3,6×50 cm. Povrch v provedení lamino. Bez konzolí.

Doplňková skříňka vysoká Naturel Ratio 35x162x35 cm dub Nebraska

Závěsná doplňková skříňka vysoká dub Nebraska přírodní o rozměru 35x162x35 cm. Povrch v provedení lamino. S dotahem dvířek. Dvířka mají levé otevírání.

Koupelnová skříňka nízká Geberit Smyle Square 45x60x47 cm láva

Závěsná koupelnová skříňka nízká v dekoru láva o rozměru 45x60x47 cm. Zlevněný výrobek Koupelnová skříňka nízká Geberit Smyle Square 45x60x47 cm láva 500.357.JK.1 najdete lehce tu na webu umístěný v sekci nábytek. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší rubriky za skvělou cenu. Populární výrobce Geberit svým zákazníkům dodává vynikající výrobky za výhodné ceny! To však není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní kousky značky Geberit. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka nízká Geberit

Závěsná koupelnová skříňka nízká v šedé barvě o rozměru 45x60x47 cm.
Vysoce kvalitní produkt seženete mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v sekci nábytek. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené kategorie snadno online!

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Geberit Smyle

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru láva o rozměru 88,4x62x47 cm.

Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 160x8x50 cm beton

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď
Tento levný výrobek Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 160x8x50 cm beton mat DO16050BE lze sehnat bezprostředně tu na webu v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této známé rubriky v bezva akci! To ale není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Naturel. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka pod desku se 2 zásuvkami Naturel Ratio 80x56x50 cm

Závěsná koupelnová skříňka pod desku dub Nebraska přírodní o rozměru 80x56x50 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.

Koupelnová skříňka vysoká Jika Cube 32x170x25

Závěsná koupelnová skříňka vysoká v barvě tmavý dub o rozměru 32x170x25,1 cm. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Mio-N 42

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 42,1x51x25,8 cm. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v provedení ořech hickory o rozměru 60×50,2×65,2 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem. Hodně prodávaný produkt jde získat právě tu na stránkách v oblíbené sekci nábytek. Připravili jsme pro vás podobné výrobky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Geberit dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Koupelnová skříňka nízká Geberit Selnova

Závěsná koupelnová skříňka nízká v provedení ořech hickory o rozměru 33×29,7×85 cm. Povrch v provedení lamino. Dvířka mají levé i prvé otevírání.
Hodně oblíbený produkt Koupelnová skříňka nízká Geberit Selnova 33×29,7×85 cm ořech hickory lze sehnat aktuálně tu na webu v oblíbené rubrice nábytek. Najděte si parádní produkty z této známé sekce za extra cenu. Přední výrobce Geberit pro vás vyrábí špičkové produkty . Udělejte radost sami sobě.

Deska se zabudovaným umyvadlem vlevo Salgar Compakt 120x12x51

Deska z kompaktního lamina s integrovaným umyvadlem. Vše v estetickém designu afrického dubu s výraznými texturami a povrchovými úpravami. Součástí dodávky jsou držáky k uchycení, ke kterým můžete objednat a namontovat držák ručníku pod kódem 26194.

Deska pod umyvadlo Naturel Wood 80x55

Deska pod umyvadlo z masivního dřeva – dub. Otvory pro sifon a baterii nutno vyvrtat na místě dle skutečného umístění baterie a umyvadla. Bez otvorů můžete použít jako samostatnou desku – polici.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 126×44,5×59 cm. Ve slevě tento produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Mio-N 126×44,5×59 cm jasan jde koupit bezstarostně tu na webu v oblíbené rubrice nábytek. Nyní můžete získat unikátní produkty z této populární kategorie ve slevě.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo dub Nebraska šedý o rozměru 60×29,6×50 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak Chrome 60x49 cm bílá

Designová skříňka pod umyvadlo SD CHROME II od známé společnosti RAVAK, o velikosti 60x49x50 cm, v bílém provedení, je vhodným výběrem do každé moderní koupelny. Komfortní skříňka se dvěma zásuvkami pro lepší pořádek. Vyberte si pro sebe z konceptu Chrome co vám bude nejlépe vyhovovat. Skříňka se dvěma zásuvkami vám pomůže udržet pořádek i ve velkém množství potřebných drobností. Umyvadla Chrome lze usadit na skříňku s jednou hlubokou zásuvkou nebo se dvěma zásuvkami pro lepší členění vnitřního prostoru.Oblíbený výrobek jde nakoupit bez obtíží tady na našem webu v kategorii nábytek! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. U zákazníků oblíbená značka Ravak dlouhodobě prodává vynikající sortiment.. A to je teprve začátek.

Příslušenství konzole skrytá Naturel Dolce

Skrytá pozinkovaná konzole pro zavěšení desek pod umyvadla nebo polic. Montážní sada není součástí, nutno dokoupit zvlášť podle charakteru stěny, do které budete konzole montovat. Doporučené množství konzolí podle šíře desek a zatížení viz níže v popise. Tento diskontní kousek Příslušenství konzole skrytá Naturel Dolce 39,5 cm pozink KONZOLEP jde pořídit v pohodě tady na našem webu v populární sekci nábytek! Vyberte si ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii snadno online!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Laufen Pro S

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 80x60x54,5 cm. S pomalým zavíráním.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ideal Standard Connect Air 60x44x51

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v kombinaci bílá lesk/bílá mat o rozměru 60x44x51,7 cm s lakovaným povrchem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Cubito

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě o rozměru 55×32,2×48 cm.

L-Cube umyv. skříňka 620x481 bílá

Značka: Duravit, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá , Výbava: , Materiál: ,Tento žádaný kus L-Cube umyv. skříňka 620×481 bílá lesk LC624002222 lze zakoupit bez problémů na našem webu zařazený v kategorii nábytek! Nyní pořídíte zcela nové zboží z naší sekce ve výhodné akci. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další zboží od značky Duravit. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Salgar Renoir 80x58x46 cm bílá bavlna

Závěsná koupelnová skříňka pro umyvadlo na desku v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 80x58x46 cm. S lakovaným povrchem. Velmi oblíbený produkt získáte bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé sekci nábytek. Vyberte si parádní produkty z této populární sekce za internetové ceny! V očích zákazníků populární výrobce Salgar svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží ! Podívejte se sami!

Koupelnová skříňka vysoká Salgar

Závěsná koupelnová skříňka vysoká v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 35x160x35 cm. S lakovaným povrchem. S pomalým zavíráním. Tento unikátní produkt Koupelnová skříňka vysoká Salgar máte možnost dostat pohodlně tady na našich stránkách zařazený v kategorii nábytek. Prozkoumejte parádní kousky z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Oblíbená značka Salgar prodává velmi kvalitní sortiment za rozumné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní zboží značky Salgar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Deska pod umyvadlo pod umyvadlo Naturel Ratio 90x5

Závěsná deska pod umyvadlo pod umyvadlo v antracitové barvě s matným povrchem o rozměru 90×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.
Výjimečný a žádaný produkt Deska pod umyvadlo pod umyvadlo Naturel Ratio 90×5,4×50 cm antracit mat DE54.90.A3396 máte možnost sehnat rovnou tady na webu v populární rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Ratio 60x30x50 cm antracit

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v antracitové barvě s matným povrchem o rozměru 60x30x50 cm. S lakovaným povrchem. Bez úchytek, plnovýsuv s dotahem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Salgar Renoir 60x58x46 cm bílá

Závěsná koupelnová skříňka pro umyvadlo na desku v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 60x58x46 cm. S lakovaným povrchem.

Villeroy & Boch

závěsný modelLevný produkt Villeroy & Boch, Avento skříňka pod umyvadlo 430 x 514 x 352 mm, Crystal Black jde koupit jednoduše na stránkách v oblíbené rubrice nábytek. Máme pro vás zcela nové kusy z této populární sekce jednoduše online.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Závěsné koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 80x30x50 cm. S lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a push otevírání.

Koupelnová skříňka pod desku Naturel

Závěsná koupelnová skříňka pod desku v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 90x26x50 cm. S lakovaným povrchem s úpravou proti zanechání otisků prstů.

Koupelnová skříňka vysoká Salgar Mam 35x160x35

Závěsné koupelnová skříňka vysoká v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 35x160x35 cm. S lakovaným povrchem. S push otevíráním.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Salgar Mam 91x55

Závěsné koupelnová skříňka s umyvadlem z litého mramoru v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 91×55,6×51 cm. S lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a dotahem.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 80x5

Závěsné deska pod umyvadlo v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 80×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.Exkluzivní produkt můžete nakoupit bez obtíží na našich stránkách ve známé kategorii nábytek! Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmíněné sekci ve výprodejové akci. Známý dodavatel Naturel vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží..

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 110x5

Závěsná deska pod umyvadlo v barevném provedení kašmír s matným povrchem o rozměru 110×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 110x5

Závěsná deska pod umyvadlo v šedé barvě s matným povrchem o rozměru 110×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 80x5

Závěsná deska pod umyvadlo v šedé barvě s matným povrchem o rozměru 80×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Ratio 80x30x50 cm basalto lesk

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v barevném provedení basalto s lesklým povrchem o rozměru 80x30x50 cm. S lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a push otevírání. Tento oblíbený výrobek můžete pořídit právě teď tu na našem webu umístěný v sekci nábytek. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. Tento výrobce Naturel dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží . A to ještě není vše. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Naturel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Deska pod umyvadlo Naturel

Závěsná deska pod umyvadlo v provedení dub wellington o rozměru 180×5,4×50 cm. Bez konzolí.

Konzole pod umyvadlo Ravak Yard

Kovová konzole slouží k zavěšení umyvadla Yard 600 na zeď a svým tvarem tvoří s umyvadlem designový celek.

Konzole pod umyvadlo Ravak Yard 40x9x40 cm Bílá

Kovová konzole slouží k zavěšení umyvadla Yard 600 na zeď a svým tvarem tvoří s umyvadlem designový celek.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 100x3

Závěsná deska pod umyvadlo v šedé barvě s matným povrchem o rozměru 100×3,6×50 cm. S lakovaným povrchem.

Koupelnová skříňka pod desku Naturel Ratio 80x26x50 cm šedá mat

Závěsná koupelnová skříňka pod desku v šedé barvě s matným povrchem o rozměru 80x26x50 cm. S lakovaným povrchem. Super produkt máte možnost nakoupit přímo na našem webu v populární rubrice nábytek. Najděte si jiné produkty z této rubriky za výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel Naturel vám může poskytnout prvotřídní produkty. za příznivou cenu. Nové kousky každý den!