Kosmetické zrcátko Hansgrohe AddStoris sklopné

Kosmetické zrcátko v barevném provedení matná černá. Montáž vrtáním. Kvalitní produkt Kosmetické zrcátko Hansgrohe AddStoris sklopné matná černá 41790670 naleznete ještě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii nábytek. Připravili jsme další produkty z této kategorie jednoduše online. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky Hansgrohe. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Hansgrohe má v nabídce kvalitní zboží.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Deska pod umyvadlo Naturel Ratio 180x3

Závěsná deska pod umyvadlo dub Nebraska přírodní o rozměru 180×3,6×50 cm. Povrch v provedení lamino. Bez konzolí.

Doplňková skříňka vysoká Naturel Ratio 35x162x35 cm dub Nebraska

Závěsná doplňková skříňka vysoká dub Nebraska přírodní o rozměru 35x162x35 cm. Povrch v provedení lamino. S dotahem dvířek. Dvířka mají levé otevírání.

Koupelnová skříňka nízká Geberit Smyle Square 45x60x47 cm láva

Závěsná koupelnová skříňka nízká v dekoru láva o rozměru 45x60x47 cm. Zlevněný výrobek Koupelnová skříňka nízká Geberit Smyle Square 45x60x47 cm láva 500.357.JK.1 najdete lehce tu na webu umístěný v sekci nábytek. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z naší rubriky za skvělou cenu. Populární výrobce Geberit svým zákazníkům dodává vynikající výrobky za výhodné ceny! To však není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní kousky značky Geberit. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka nízká Geberit

Závěsná koupelnová skříňka nízká v šedé barvě o rozměru 45x60x47 cm.
Vysoce kvalitní produkt seženete mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v sekci nábytek. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené kategorie snadno online!

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Geberit Smyle

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru láva o rozměru 88,4x62x47 cm.

Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 160x8x50 cm beton

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď
Tento levný výrobek Deska pod umyvadlo bez umyvadla Naturel Dolce 160x8x50 cm beton mat DO16050BE lze sehnat bezprostředně tu na webu v populární kategorii nábytek! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této známé rubriky v bezva akci! To ale není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Naturel. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka pod desku se 2 zásuvkami Naturel Ratio 80x56x50 cm

Závěsná koupelnová skříňka pod desku dub Nebraska přírodní o rozměru 80x56x50 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.

Koupelnová skříňka vysoká Jika Cube 32x170x25

Závěsná koupelnová skříňka vysoká v barvě tmavý dub o rozměru 32x170x25,1 cm. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Mio-N 42

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 42,1x51x25,8 cm. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v provedení ořech hickory o rozměru 60×50,2×65,2 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem. Hodně prodávaný produkt jde získat právě tu na stránkách v oblíbené sekci nábytek. Připravili jsme pro vás podobné výrobky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Geberit dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Koupelnová skříňka nízká Geberit Selnova

Závěsná koupelnová skříňka nízká v provedení ořech hickory o rozměru 33×29,7×85 cm. Povrch v provedení lamino. Dvířka mají levé i prvé otevírání.
Hodně oblíbený produkt Koupelnová skříňka nízká Geberit Selnova 33×29,7×85 cm ořech hickory lze sehnat aktuálně tu na webu v oblíbené rubrice nábytek. Najděte si parádní produkty z této známé sekce za extra cenu. Přední výrobce Geberit pro vás vyrábí špičkové produkty . Udělejte radost sami sobě.

Deska se zabudovaným umyvadlem vlevo Salgar Compakt 120x12x51

Deska z kompaktního lamina s integrovaným umyvadlem. Vše v estetickém designu afrického dubu s výraznými texturami a povrchovými úpravami. Součástí dodávky jsou držáky k uchycení, ke kterým můžete objednat a namontovat držák ručníku pod kódem 26194.

Deska pod umyvadlo Naturel Wood 80x55

Deska pod umyvadlo z masivního dřeva – dub. Otvory pro sifon a baterii nutno vyvrtat na místě dle skutečného umístění baterie a umyvadla. Bez otvorů můžete použít jako samostatnou desku – polici.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 126×44,5×59 cm. Ve slevě tento produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Mio-N 126×44,5×59 cm jasan jde koupit bezstarostně tu na webu v oblíbené rubrice nábytek. Nyní můžete získat unikátní produkty z této populární kategorie ve slevě.

Nástěnné svítidlo EGLO TABIANO 94613

Svítidlo je určeno zejména do koupelen. Pěkně bude působit také jako osvětlení zrcadla v ložnici nebo v hale. Využijete ho také jako osvětlení obrazů. Chromová úprava a bílé stínění bude dokonale ladit s bateriemi a dalšími koupelnovými doplňky. Délka svítidla je 60,5 cm, výška 7 cm. Neutrálně bílý LED zdroj v ceně výrobku. Tento neodolatelný produkt Nástěnné svítidlo EGLO TABIANO 94613, 60,5×7 cm, IP20 je k dispozici právě na našich stránkách v oblíbené sekci nábytek. Prozkoumejte ještě jiné produkty z této sekce za příznivou cenu!

Nástěnné svítidlo EGLO GITA 2

Koupelnové svítidlo s krytím IP44. Umístěte nad zrcadlo nebo vedle něj. Lze použít i k osvětlení pracovní plochy, stolu, umístit na stěnu i na strop. Kromě koupelny využijete také v chodbě, hale, šatně, pracovně. Včetně LED zdroje v neutrální bílé barvě.svítidlo GITA 2 1xLED/24W/230V IP44 Zcela unikátní produkt je k dispozici prostě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice nábytek! Nyní najdete ještě ostatní kusy ve zmíněné kategorii snadno online! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od značky Eglo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo dub Nebraska šedý o rozměru 60×29,6×50 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.

Zrcadlo s LED osvětlením Ravak

Obdélníkové zrcadlo s LED osvětlením o rozměru 80×77 cm. Rám zrcadla v bílé barvě. Orientace zrcadla na šířku. Tento kvalitní a žádaný produkt máte možnost získat teď tady na našem webu v populární sekci nábytek! Vyberte si další produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Známá značka Ravak vám může nabídnout prvotřídní produkty za opravdu výhodné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané produkty od dodavatele Ravak. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zrcadlo s LED osvětlením Naturel Pavia Way

Obdélníkové zrcadlo s LED osvětlením o rozměru 60×75 cm. Barevná teplota osvětlení je 6 500 K (chladnější bílá). S krytím IP44, je chráněno proti stříkající vodě. Orientace zrcadla na výšku.
Tento akční a ve slevě produkt Zrcadlo s LED osvětlením Naturel Pavia Way 60×75 cm máte možnost pořídit prostě tady na webu ve známé rubrice nábytek! Nyní najdete parádní výrobky z této kategorie za outletovou cenu. Významný dodavatel Naturel má k dispozici velmi kvalitní produkty.. A to ještě není vše! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Naturel. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

LED osvětlení Eglo Cabo

LED osvětlení na stěnu. Šířka 34 cm. S krytím IP20, není chráněno proti vniknutí vody. Příkon 18 W. Světelný tok 1200 lm. Barevná teplota osvětlení je 3 000 K (teplá bílá).

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak Chrome 60x49 cm bílá

Designová skříňka pod umyvadlo SD CHROME II od známé společnosti RAVAK, o velikosti 60x49x50 cm, v bílém provedení, je vhodným výběrem do každé moderní koupelny. Komfortní skříňka se dvěma zásuvkami pro lepší pořádek. Vyberte si pro sebe z konceptu Chrome co vám bude nejlépe vyhovovat. Skříňka se dvěma zásuvkami vám pomůže udržet pořádek i ve velkém množství potřebných drobností. Umyvadla Chrome lze usadit na skříňku s jednou hlubokou zásuvkou nebo se dvěma zásuvkami pro lepší členění vnitřního prostoru.Oblíbený výrobek jde nakoupit bez obtíží tady na našem webu v kategorii nábytek! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. U zákazníků oblíbená značka Ravak dlouhodobě prodává vynikající sortiment.. A to je teprve začátek.

Příslušenství konzole skrytá Naturel Dolce

Skrytá pozinkovaná konzole pro zavěšení desek pod umyvadla nebo polic. Montážní sada není součástí, nutno dokoupit zvlášť podle charakteru stěny, do které budete konzole montovat. Doporučené množství konzolí podle šíře desek a zatížení viz níže v popise. Tento diskontní kousek Příslušenství konzole skrytá Naturel Dolce 39,5 cm pozink KONZOLEP jde pořídit v pohodě tady na našem webu v populární sekci nábytek! Vyberte si ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii snadno online!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Laufen Pro S

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 80x60x54,5 cm. S pomalým zavíráním.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ideal Standard Connect Air 60x44x51

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v kombinaci bílá lesk/bílá mat o rozměru 60x44x51,7 cm s lakovaným povrchem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Cubito

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě o rozměru 55×32,2×48 cm.

Zrcadlo Naturel Wood 60x80 cm koňak

Obdélníkové zrcadlo o rozměru 60×80 cm. V provedení koňak. Orientace zrcadla na výšku.
Kvalitní a levný kousek Zrcadlo Naturel Wood 60×80 cm koňak lze získat bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii nábytek. Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci! Přední výrobce NO BRAND vám poskytuje velmi kvalitní zboží za báječnou cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce NO BRAND. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

L-Cube umyv. skříňka 620x481 bílá

Značka: Duravit, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá , Výbava: , Materiál: ,Tento žádaný kus L-Cube umyv. skříňka 620×481 bílá lesk LC624002222 lze zakoupit bez problémů na našem webu zařazený v kategorii nábytek! Nyní pořídíte zcela nové zboží z naší sekce ve výhodné akci. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další zboží od značky Duravit. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Edition 400 - Zrcadlo s LED osvětlením

Obdélníkové zrcadlo s LED osvětlením o rozměru 1 K (106×65 cm. Barevná teplota osvětlení je nastavitelná od 2700k – 6500k. Orientace zrcadla na šířku. Nejprodávanější výrobek Edition 400 – Zrcadlo s LED osvětlením, 1059×650 mm Keuco 11596172000 máte možnost nakoupit aktuálně na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Najděte si ostatní produkty z této populární kategorie za outletovou cenu. Významný dodavatel Keuco pro své zákazníky nabízí top produkty. skutečně levně! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na více produktů od dodavatele Keuco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vestavné stropní svítidlo Eglo Fueva 1

Značka: Eglo, Série: , Druh výrobku: svítidlo, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá, Výbava: , Materiál: kov,

Kulaté LED zrcadlo Nimco

Koupelnové podsvícené KULATÉ LED zrcadlo. Výkon 29 W, teplota chromatičnosti 6000 K. 2088 Lumen.

Deska pod umyvadlo pod umyvadlo Naturel Ratio 90x5

Závěsná deska pod umyvadlo pod umyvadlo v antracitové barvě s matným povrchem o rozměru 90×5,4×50 cm. S lakovaným povrchem. Bez konzolí.
Výjimečný a žádaný produkt Deska pod umyvadlo pod umyvadlo Naturel Ratio 90×5,4×50 cm antracit mat DE54.90.A3396 máte možnost sehnat rovnou tady na webu v populární rubrice nábytek! Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ve zmiňované sekci za skvělou cenu.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Ratio 60x30x50 cm antracit

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v antracitové barvě s matným povrchem o rozměru 60x30x50 cm. S lakovaným povrchem. Bez úchytek, plnovýsuv s dotahem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Salgar Renoir 60x58x46 cm bílá

Závěsná koupelnová skříňka pro umyvadlo na desku v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 60x58x46 cm. S lakovaným povrchem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Salgar Renoir 80x58x46 cm bílá bavlna

Závěsná koupelnová skříňka pro umyvadlo na desku v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 80x58x46 cm. S lakovaným povrchem. Velmi oblíbený produkt získáte bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé sekci nábytek. Vyberte si parádní produkty z této populární sekce za internetové ceny! V očích zákazníků populární výrobce Salgar svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží ! Podívejte se sami!

Koupelnová skříňka vysoká Salgar

Závěsná koupelnová skříňka vysoká v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 35x160x35 cm. S lakovaným povrchem. S pomalým zavíráním. Tento unikátní produkt Koupelnová skříňka vysoká Salgar máte možnost dostat pohodlně tady na našich stránkách zařazený v kategorii nábytek. Prozkoumejte parádní kousky z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Oblíbená značka Salgar prodává velmi kvalitní sortiment za rozumné peníze. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní zboží značky Salgar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zrcadlo bez vypínače Nimco 60x80

Koupelnové podsvícené LED zrcadlo. Výkon 41W, teplota chromatičnosti 6000K.
Žádaný produkt Zrcadlo bez vypínače Nimco 60×80 cm černá ZPC 13002-90 najdete nyní tady u nás v populární rubrice nábytek. Podívejte se na skvělé výrobky z této populární kategorie na pár kliknutí. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další kousky značky Nimco. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Nimco vyrábí prvotřídní produkty za překvapivě výhodnou cenu!

Villeroy & Boch

závěsný modelLevný produkt Villeroy & Boch, Avento skříňka pod umyvadlo 430 x 514 x 352 mm, Crystal Black jde koupit jednoduše na stránkách v oblíbené rubrice nábytek. Máme pro vás zcela nové kusy z této populární sekce jednoduše online.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Závěsné koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 80x30x50 cm. S lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a push otevírání.

Koupelnová skříňka pod desku Naturel

Závěsná koupelnová skříňka pod desku v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 90x26x50 cm. S lakovaným povrchem s úpravou proti zanechání otisků prstů.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Salgar Mam 91x55

Závěsné koupelnová skříňka s umyvadlem z litého mramoru v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 91×55,6×51 cm. S lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a dotahem.