baterie-maier.cz

Rošt z nerezi o šířce roštu 95 cm. Mřížka v dekoru pro vložení dlažby.

Rošt z kartáčované nerezi o šířce roštu 85 cm. Mřížka v dekoru basic.

Sprchový profil TECE je možné zkrátit na potřebnou délku, jednoduše se čistí a lze umístit u stěny, vedle stěny i do prostoru

Sprchový profil TECEdrainprofile s černým povrchem s úpravou PVD Sprchový žlab s roštem pro usazení do dlažby ke zdi nebo do prostoru.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 65 cm. Minimální stavební výška 8,5 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon a nohy jsou součástí balení. V matném provedení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 95 cm. Minimální stavební výška 5,5 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 85 cm. Minimální stavební výška 8,5 cm. Mřížka v dekoru lines. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Rošt z nerezi o šířce roštu 95 cm. Mřížka v dekoru drops. V matném provedení.

rošt vhodný pro žlaby modelů 4965.10 a 4966.10

Sprchový žlab z plastu o šířce roštu 120 cm. Minimální stavební výška 7 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 40/50. Sifon je součástí balení. Nohy jsou součástí balení.

Rošt z nerezi o šířce roštu 85 cm. Mřížka v dekoru pro vložení dlažby.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 105 cm. Minimální stavební výška 8,5 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon a nohy jsou součástí balení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 85 cm. Minimální stavební výška 9,5 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon a nohy jsou součástí balení.

Rošt z leštěné nerezi o šířce roštu 85 cm. Mřížka v dekoru drops.

Rošt z leštěné nerezi o šířce roštu 115 cm. Mřížka v dekoru drops.

Rošt z nerezi o šířce roštu 95 cm. Mřížka v dekoru lines. V lesklém provedení.

Rošt z nerezi o šířce roštu 85 cm. Mřížka v dekoru zebra. V lesklém provedení.

TECElinus, rovný sprchový žlábek, s roštem pro vložení dlažby. Souprava sprchového žlabu s roštem pro vložení dlažby pro insta­laci do stěrky a připojením k odpadnímu potrubí DN 50. S přírubou a těsnící manžetou pro napojení na hydroizolaci.

SIKO sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 81 cm. Minimální stavební výška 11,05 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 74 cm. Minimální stavební výška 7 cm. Mřížka v dekoru zebra. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon je součástí balení. Nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Rošt z nerezi o šířce roštu 85 cm. Mřížka v dekoru lines. V matném provedení.

Sprchový žlab z plastu o šířce roštu 85 cm. Minimální stavební výška 6,2 cm. Mřížka v dekoru zebra. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Rošt z leštěné nerezi o šířce roštu 115 cm. Mřížka v dekoru steel.

Rošt z nerezi o šířce roštu 105 cm. Mřížka v dekoru drops. V matném provedení.

Rošt z leštěné nerezi o šířce roštu 75 cm. Mřížka v dekoru pro vložení dlažby.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 75 cm. Žlab je možné namontovat přímo ke zdi díky lemu. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 85 cm. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 65 cm. Minimální stavební výška 5,5 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Žlab je možné namontovat přímo ke zdi díky lemu. Sifon a nohy jsou součástí balení.

Rošt z nerezi o šířce roštu 95 cm. Mřížka v dekoru drops. V matném provedení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 80 cm. Minimální stavební výška 7,5 cm. Mřížka v dekoru čtverečky. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Žlab je možné namontovat přímo ke zdi díky lemu. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z plastu o šířce roštu 90 cm. Minimální stavební výška 6,6 cm. Mřížka v dekoru čtverečky. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 70 cm. Minimální stavební výška 7,5 cm. Mřížka v dekoru čtverečky. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Žlab je možné namontovat přímo ke zdi díky lemu. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z plastu o šířce roštu 40 cm. Minimální stavební výška 6,6 cm. Mřížka v dekoru čtverečky. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

NOVÝ MODEL – sifon otočný a umístěný na střed. SIKO sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 6,4 cm. Minimální stavební výška 7,8 cm. Mřížka v dekoru čtverečky. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z plastu o šířce roštu 70 cm. Minimální stavební výška 6,6 cm. Mřížka v dekoru čtverečky. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Sprchový žlab z plastu o šířce roštu 80 cm. Minimální stavební výška 6,6 cm. Mřížka v dekoru čtverečky. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

Vpusť z nerezi o šířce roštu 10 cm. Mřížka v dekoru vlnky. Průměr odpadu pro připojení DN 50. V lesklém provedení.