LED osvětlení Eglo Cabo

LED osvětlení na stěnu. Šířka 34 cm. S krytím IP20, není chráněno proti vniknutí vody. Příkon 18 W. Světelný tok 1200 lm. Barevná teplota osvětlení je 3 000 K (teplá bílá).

Vestavné stropní svítidlo Eglo Fueva 1

Značka: Eglo, Série: , Druh výrobku: svítidlo, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá, Výbava: , Materiál: kov,

Zápustné svítidlo Eglo Fueva 1

Značka: Eglo, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: stríbrná, Výbava: , Materiál: ,

LED osvětlení EGLO Led Carpi

Moderní LED osvětlení v černé barvě o průměru 30 cm
Tento vynikající produkt máte možnost pořídit jednoduše tady u nás v populární sekci nábytek. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny. Významný výrobce Eglo vás obohatí o prvotřídní zboží. za dobré ceny!

Osvětlení Eglo Sabinar 40x110 cm

Osvětlení Šířka 40 cm. S krytím IP20, není chráněno proti vniknutí vody. Příkon 60 W. Tento velmi žádaný produkt Osvětlení Eglo Sabinar 40×110 cm kov bílá, dřevo 96983 jde sehnat rovněž tu na stránkách v sekci nábytek! Podívejte se na oblíbené kusy z této známé kategorie ve slevě. Možná hledáte něco jiného, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další kousky značky Eglo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Osvětlení Eglo Sabinar 28x110 cm kov

Osvětlení Šířka 28 cm. S krytím IP20, není chráněno proti vniknutí vody. Příkon 60 W.
Vysoce kvalitní produkt Osvětlení Eglo Sabinar 28×110 cm kov bílá, dřevo 96982 máte možnost získat mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii nábytek. Nyní si můžete koupit podobné zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu!

Stropní LED svítidlo EGLO MANILVA 1

LED svítidlo velmi moderního designu s rámečkem z matného niklu. Díky krytí IP44 lze použít i do koupelen a jiných vlhkých prostor. Vynikne také v moderně zařízené kuchyni, ložnici, hale i obývacím pokoji. LED zdroj s technologií Samsung svítí v teplé bílé barvě a je vyměnitelný.

LED osvětlení Eglo Lora 32x7 cm kov chrom

LED osvětlení na stěnu. Šířka 32 cm. S krytím IP44, je chráněno proti stříkající vodě. Příkon 16 W. Světelný tok 1500 lm. Barevná teplota osvětlení je 3 000 K (teplá bílá).

LED osvětlení Eglo Capri průměr 30 cm kov chrom

LED osvětlení na stěnu. Šířka 30 cm. S krytím IP44, je chráněno proti stříkající vodě. Příkon 11 W. Světelný tok 850 lm. Barevná teplota osvětlení je 3 000 K (teplá bílá).Zajímavý výrobek je dostupný teď tady na stránkách umístěný v rubrice nábytek! Nyní koupíte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další skvělé zboží značky Eglo. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Eglo může nabídnout špičkový sortiment. za extra ceny.

LED osvětlení Eglo Cabo 29x29 cm kov

LED osvětlení na stěnu. Šířka 29 cm. S krytím IP20, není chráněno proti vniknutí vody. Příkon 12 W. Světelný tok 960 lm. Barevná teplota osvětlení je 3 000 K (teplá bílá).

LED osvětlení Naturel McLED Cala 36 cm plast

LED osvětlení na stěnu. Šířka 36 cm. S krytím IP44, je chráněno proti stříkající vodě. Světelný tok 1530 lm. Barevná teplota osvětlení je 4 000 K (neutrální bílá). Výjimečný a žádaný výrobek LED osvětlení Naturel McLED Cala 36 cm plast můžete najít lehce tady na stránkách zařazený v rubrice nábytek. Vyberte si ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie snadno online!

LED osvětlení Eglo Tolorico 35x7

LED osvětlení na stěnu. Šířka 35 cm. S krytím IP44, je chráněno proti stříkající vodě. Příkon 7 W. Světelný tok 3000 lm. Barevná teplota osvětlení je 4 000 K (neutrální bílá).