Sprchová zástěna walk-in Ravak Walk-In

Sprchová zástěna walk-in bez vaničky s profilem v lesklém chromu a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Boční zástěna ke sprchovým

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Boční zástěna ke sprchovým dveřím s profilem v lesklém chromu s dekorem transparent. S technologií RothETC na bázi nanotechnologie, která ochrání sklo před usazováním vodního kamene a nečistot. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Rošt Alca 85 cm nerez mat plný

Rošt z nerezi o šířce roštu 85 cm. Mřížka v dekoru plný. V matném provedení.
Tento akční a ve slevě kousek Rošt Alca 85 cm nerez mat plný SPACE-850M je k dispozici již dnes tady na webu ve známé kategorii sprchové kouty. Nyní koupíte kvalitní zboží z této populární rubriky za akční cenu! U zákazníků oblíbená značka Alca vás a vaše blízké obohatí o špičkové výrobky.. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky značky Alca. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Rošt Alca 65 cm

Rošt z nerezi o šířce roštu 65 cm. Mřížka v dekoru zebra. V matném provedení. Oblíbený a kvalitní produkt Rošt Alca 65 cm nerez mat zebra PURE-650M jde získat mimo jiné tu na našem webu v kategorii sprchové kouty! Nyní si můžete koupit zcela nové kusy ve zmiňované sekci v bezva akci! Oblíbený výrobce Alca pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží.. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Alca. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Boční zástěna ke sprchovým dveřím

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou ANTIDROP dojde k vyhlazení porézního povrchu skla. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchový kout Roth 188-1000000-00-02

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace. Oblíbený výrobek můžete nakoupit taky tady u nás ve známé kategorii sprchové kouty. Připravili jsme nové produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu. Tato značka Roth vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment ! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Roth. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Sprchové dveře 120 cm Huppe Next

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Sprchové dveře 120 cm Huppe

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.Akční a ve slevě produkt je k dostání bez obtíží na našem webu umístěný v sekci sprchové kouty! Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. Značka Huppe pro své zákazníky prodává skvělé zboží za parádní cenu. A tady je důkaz! To není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží od dodavatele Huppe. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sprchové dveře 120 cm Huppe Next

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Sprchová vanička čtvercová Ideal Standard 0

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě o rozměru 91x9x4,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček. Ve slevě tento výrobek dostanete rovněž tady a teď na našem webu zařazený v sekci sprchové kouty. Nyní koupíte jiné produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Ideal Standard. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Ideal Standard vám nabízí špičkový sortiment za opravdu výhodné peníze.

Sprchové dveře 90 cm Jika

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je ze skla s proužky. Produkt je opatřen povrchovou úpravou JIKA perla Glass, voda na povrchu sloučí do malých kapek a rychle sklouzne dolů. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.
Zajímavý kus Sprchové dveře 90 cm Jika Lyra Plus H2563820006651 máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu umístěný v kategorii sprchové kouty. Nyní koupíte jiné produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí.

Sprchové dveře 120 cm Huppe Next

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.Hodně prodávaný produkt jde sehnat právě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii sprchové kouty! Získejte vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny.

Obdélníková sprchová vanička Geberit

GEBERIT – Sestra Sprchová vanička 1400×800 mm, grafit Ve slevě produkt je k dispozici ještě na našem webu v populární rubrice sprchové kouty. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. Tato značka NO BRAND vám může nabídnout skvělý sortiment za dobré ceny! Však to vidíte sami!

Boční zástěna ke sprchovým dveřím 100 cm SAT

Boční zástěna ke sprchovým dveřím, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Boční zástěna ke sprchovým dveřím 80 cm

Boční zástěna ke sprchovým dveřím, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.Akční kus je k sehnání snadno u nás v rubrice sprchové kouty! Nyní můžete koupit parádní kousky z této známé sekce za rozumné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Boční zástěna ke sprchovým dveřím

Boční zástěna ke sprchovým dveřím, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 70 cm

Sprchová zástěna walk-in bez profilů a zavětrování v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.
Zlevněný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 70 cm Ravak máte možnost nakoupit bezstarostně tu na našem webu ve známé rubrice sprchové kouty! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné kategorii snadno online. Věhlasný výrobce Ravak vám představuje top výrobky . Udělejte radost sami sobě!

Sprchová vanička čtvercová Kaldewei Superplan

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 100x100x2,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček. Tento vynikající výrobek Sprchová vanička čtvercová Kaldewei Superplan 391-5 100×100 cm smaltovaná ocel alpská je k získání prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci sprchové kouty! Připravili jsme zlevněné výrobky ve zmíněné sekci za nejlepší ceny!

Sprchová vanička čtvercová Kaldewei Scona 913 90x90 cm smaltovaná

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 90x90x2,3 cm. S povrchovou úpravou celoplošného antislipu, která umožňuje bezpečný vstup a pohyb do sprchové vaničky. Balení bez sifonu a nožiček.Unikátní a žádaný produkt můžete nakoupit zrovna u nás umístěný v kategorii sprchové kouty! Prozkoumejte zcela nové výrobky z této populární rubriky za výprodejovou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Kaldewei svým zákazníkům dodává skvělý sortiment.. A to je teprve začátek.

Ukončovací kus žlabu Viega

Značka: Viega, Série: Advantix Vario, Druh výrobku: sprchový žlab, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,Exkluzivní výrobek Ukončovací kus žlabu Viega 708931 můžete pořídit právě tady na našich stránkách v oblíbené sekci sprchové kouty. Nyní si můžete koupit jiné produkty z této kategorie ve výhodné akci! V očích zákazníků populární značka Viega svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty.. Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od výrobce Viega. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sada můstkového roštu Viega Advantix Vario pro sprchový

Značka: Viega, Série: Advantix Vario, Druh výrobku: rošt, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: černá, Výbava: , Materiál: ocel,Kvalitní produkt lze koupit teď tu v rubrice sprchové kouty! Vyberte si jiné produkty z této oblíbené rubriky za super cenu.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-in v barvě

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.
Žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-in v barvě máte možnost získat bez obtíží tady na webu v populární kategorii sprchové kouty. Nyní můžete koupit skvělé kusy z této populární kategorie za výprodejovou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka SAT představuje vynikající produkty. za neuvěřitelně výhodné ceny! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-in v barvě profilu bílá

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Akční produkt Sprchová zástěna Walk-In / dveře 120 cm SAT lze pořídit již dnes tady a teď na našem webu zařazený v rubrice sprchové kouty! Nyní můžete získat nové produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky SAT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-in v

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Hodně prodávaný produkt Sprchová zástěna Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-in v barvě profilu můžete pořídit přímo tady na webu v populární rubrice sprchové kouty! Prozkoumejte ještě další produkty z naší sekce z pohodlí domova. Přední dodavatel SAT dlouhodobě prodává top sortiment. levně!

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-in

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 90 cm

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-in v barvě profilu

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchový žlab TECE Drainline-Evo 90 cm nerez

Rovné tělo žlabu pro instalaci na nátěr, s přírubou výrobcem namontovanou objímkou pro realizaci spojení sprchovacího kanálu s kompozitním těsněním podle normy DIN 18534.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 100 cm SAT

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v PVD Gun metal, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-in v barvě

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v PVD Gun metal, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Hodně prodávaný produkt lze nakoupit přímo tady na našem webu umístěný v kategorii sprchové kouty. Najděte si kvalitní zboží ve zmíněné rubrice za extra cenu!

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 120 cm

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v PVD Gun metal, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 140

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v PVD Gun metal, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-in

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v PVD Gun metal, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Tento velmi žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In / dveře 90 cm můžete pořídit bez obtíží na našem webu ve známé kategorii sprchové kouty! Vyhledejte si zlevněné kousky z naší kategorie na pár kliknutí! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další skvělé produkty od značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-in v

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v PVD Gun metal, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.
Hodně oblíbený kus Sprchová zástěna Walk-In / dveře lze koupit v pohodě tu ve známé kategorii sprchové kouty. Získejte kvalitní produkty ve zmíněné kategorii snadno online! To však není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další zboží značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-in v barvě profilu

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním ve zlaté barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Diskontní produkt Sprchová zástěna Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-in v barvě profilu zlatá lesk SATBWI80PRZ můžete sehnat rovněž tu na stránkách v populární sekci sprchové kouty! Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z této populární kategorie za super peníze.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-in v

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním ve zlaté barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Akční produkt Sprchová zástěna Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-in v barvě profilu zlatá lesk jde sehnat rovněž tu na webu v sekci sprchové kouty. Podívejte se na jiné kousky z této známé sekce za výprodejovou cenu!

Sprchová zástěna Walk-In /

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním ve zlaté barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-in v

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním ve zlaté barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.
Akční výrobek Sprchová zástěna Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-in v barvě jde koupit lehce tu na webu ve známé kategorii sprchové kouty! Máme pro vás unikátní zboží ve zmíněné rubrice za skvělou cenu!

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 90 cm SAT

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním ve zlaté barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.Hodně prodávaný výrobek Sprchová zástěna Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-in v barvě profilu zlatá lesk SATBWI90PRZ seženete lehce tu na stránkách ve známé rubrice sprchové kouty! Nyní můžete získat parádní produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí.

Sprchová zástěna Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-in v

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním ve zlaté barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

Sprchový žlab TECE Drainline-Evo 100

Rovné tělo žlabu pro instalaci na nátěr, s přírubou výrobcem namontovanou objímkou pro realizaci spojení sprchovacího kanálu s kompozitním těsněním podle normy DIN 18534.

Sprchový žlab TECE Drainline-Evo 80

Rovné tělo žlabu pro instalaci na nátěr, s přírubou výrobcem namontovanou objímkou pro realizaci spojení sprchovacího kanálu s kompozitním těsněním podle normy DIN 18534.