Sokl Rako Taurus Granit černá 30×8 cm mat TSAJB069.1

Mrazuvzdorné. Sokl v černé barvě a v taurus designu o rozměru 29,8x8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i... více informací »
Sokl Rako Taurus Granit černá 30x8
Značka: Rako
64 Kč
Ověřit dostupnost »
Mrazuvzdorné. Sokl v černé barvě a v taurus designu o rozměru 29,8x8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i...

Mrazuvzdorné. Sokl v černé barvě a v taurus designu o rozměru 29,8×8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. Tento akční a ve slevě produkt lze koupit prostě tady u nás umístěný v sekci obklady. Nyní najdete další výrobky z této známé kategorie za skvělou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další prověřené zboží od výrobce Rako. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Rako dodává kvalitní produkty za příznivé ceny! Podívejte se sami!

Akční a ve slevě kus Sokl Rako Taurus Granit černá 30x8 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Rako lze sehnat zrovna dnes ve výhodné akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 64 Kč.