Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 126×44,5×59 cm. Ve slevě tento produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Mio-N 126×44,5×59 cm jasan jde koupit bezstarostně tu na webu v oblíbené rubrice nábytek. Nyní můžete získat unikátní produkty z této populární kategorie ve slevě.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak Chrome 60x49 cm bílá

Designová skříňka pod umyvadlo SD CHROME II od známé společnosti RAVAK, o velikosti 60x49x50 cm, v bílém provedení, je vhodným výběrem do každé moderní koupelny. Komfortní skříňka se dvěma zásuvkami pro lepší pořádek. Vyberte si pro sebe z konceptu Chrome co vám bude nejlépe vyhovovat. Skříňka se dvěma zásuvkami vám pomůže udržet pořádek i ve velkém množství potřebných drobností. Umyvadla Chrome lze usadit na skříňku s jednou hlubokou zásuvkou nebo se dvěma zásuvkami pro lepší členění vnitřního prostoru.Oblíbený výrobek jde nakoupit bez obtíží tady na našem webu v kategorii nábytek! Připravili jsme pro vás skvělé produkty z naší sekce za výprodejovou cenu. U zákazníků oblíbená značka Ravak dlouhodobě prodává vynikající sortiment.. A to je teprve začátek.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ideal Standard Connect Air 60x44x51

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v kombinaci bílá lesk/bílá mat o rozměru 60x44x51,7 cm s lakovaným povrchem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Cubito

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě o rozměru 55×32,2×48 cm.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Ratio 60x30x50 cm antracit

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v antracitové barvě s matným povrchem o rozměru 60x30x50 cm. S lakovaným povrchem. Bez úchytek, plnovýsuv s dotahem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Salgar Renoir 60x58x46 cm bílá

Závěsná koupelnová skříňka pro umyvadlo na desku v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 60x58x46 cm. S lakovaným povrchem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Salgar Renoir 80x58x46 cm bílá bavlna

Závěsná koupelnová skříňka pro umyvadlo na desku v provedení bílá bavlna s matným povrchem o rozměru 80x58x46 cm. S lakovaným povrchem. Velmi oblíbený produkt získáte bez problémů tady a teď na našich stránkách ve známé sekci nábytek. Vyberte si parádní produkty z této populární sekce za internetové ceny! V očích zákazníků populární výrobce Salgar svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní zboží ! Podívejte se sami!

Villeroy & Boch

závěsný modelLevný produkt Villeroy & Boch, Avento skříňka pod umyvadlo 430 x 514 x 352 mm, Crystal Black jde koupit jednoduše na stránkách v oblíbené rubrice nábytek. Máme pro vás zcela nové kusy z této populární sekce jednoduše online.

Koupelnová skříňka pod desku Naturel

Závěsná koupelnová skříňka pod desku v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 90x26x50 cm. S lakovaným povrchem s úpravou proti zanechání otisků prstů.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Ratio 80x30x50 cm basalto lesk

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v barevném provedení basalto s lesklým povrchem o rozměru 80x30x50 cm. S lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a push otevírání. Tento oblíbený výrobek můžete pořídit právě teď tu na našem webu umístěný v sekci nábytek. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za akční cenu. Tento výrobce Naturel dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží . A to ještě není vše. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Naturel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Skříňka pod umyvadlo Villeroy &

Závěsná umyvadlová skříňka včetně upevňovací sady a s tichým dovíráním SoftClosing.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Provence 60x51 cm bílá

Ucelená řada praktického koupelnového nábytku. Nadčasová a kvalitní, snadno udržovatelná keramická umyvadla. Vysoká kvalita povrchů a zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Ochrana proti vlhkosti řešena použitím ABS hran lepených PUR lepidlem firmy JOWAT. Bezporuchovost kování po celou dobu životnosti nábytku. Panty dvířek a pojezdy zásuvek se zabudovaným systémem tichého a pomalého dovírání STRONG. Jednoduchá instalace pomocí přiložených návodů.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Provence 80x51 cm bílá se zásuvkou

Ucelená řada praktického koupelnového nábytku. Nadčasová a kvalitní, snadno udržovatelná keramická umyvadla. Vysoká kvalita povrchů a zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Ochrana proti vlhkosti řešena použitím ABS hran lepených PUR lepidlem firmy JOWAT. Bezporuchovost kování po celou dobu životnosti nábytku. Panty dvířek a pojezdy zásuvek se zabudovaným systémem tichého a pomalého dovírání STRONG. Jednoduchá instalace pomocí přiložených návodů.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Provence 60x51 cm bílá

Ucelená řada praktického koupelnového nábytku. Nadčasová a kvalitní, snadno udržovatelná keramická umyvadla. Vysoká kvalita povrchů a zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Ochrana proti vlhkosti řešena použitím ABS hran lepených PUR lepidlem firmy JOWAT. Bezporuchovost kování po celou dobu životnosti nábytku. Jednoduchá instalace pomocí přiložených návodů.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Provence 80x51 cm bílá s policí

Ucelená řada praktického koupelnového nábytku. Nadčasová a kvalitní, snadno udržovatelná keramická umyvadla. Vysoká kvalita povrchů a zdravotní nezávadnost použitých materiálů. Ochrana proti vlhkosti řešena použitím ABS hran lepených PUR lepidlem firmy JOWAT. Bezporuchovost kování po celou dobu životnosti nábytku. Jednoduchá instalace pomocí přiložených návodů.

Villeroy & Boch Avento - Umyvadlová skříňka

Značka: Villeroy & Boch, Série: Avento, Druh výrobku: koupelnová skříňka, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá, Výbava: bez sifonu a baterie, Materiál: keramika,

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Geberit Icon

S jednou zásuvkou. Šířka 52cm, výška 42cm, hloubka 30,8 cm.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo KOLO Rekord 32

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 32,5×59,1×28,5 cm. s povrchem z MDF desky S dotahem dvířek. Dvířka mají levé i prvé otevírání. Designový produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo KOLO Rekord 32,5×59,1×28,5 cm bílá lesk 89541000 jde koupit bez problémů tady na našich stránkách zařazený v kategorii nábytek. Připravili jsme pro vás ještě další výrobky z této populární rubriky za super cenu. Věhlasná značka Kolo pro vás připravuje vynikající produkty . To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky Kolo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo s držákem ručníku Naturel Art Deco 88x55x45 cm bílá

Skříňka pod umyvadlo na desku s 2 zásuvkami 80 cm, v bílé matné barvě. Deska z materiálu Krion. Černé designové akcenty na úchytkách a nožkách.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo s držákem

Skříňka pod umyvadlo na desku s 2 zásuvkami 60 cm, v bílé matné barvě. Deska s materiálu Krion. Černé designové akcenty na úchytkách a nožkách. Tento žádaný výrobek Koupelnová skříňka pod umyvadlo s držákem ručníku Naturel Art Deco 68x55x45 cm bílá mat ARTDECO60BMBU lze pořídit rovněž tu na stránkách v oblíbené rubrice nábytek! Nyní můžete najít parádní produkty ve zmiňované sekci za výhodné peníze! To ale ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků značky Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo s držákem ručníku Naturel Art Deco

Skříňka pod umyvadlo na desku s 2 zásuvkami 60 cm, v matné růžovobéžové barvě. Deska s materiálu Krion. Černé designové akcenty na úchytkách a nožkách. Výjimečný výrobek Koupelnová skříňka pod umyvadlo s držákem ručníku Naturel Art Deco 68x55x45 cm Rose Beige mat ARTDECO60RBBU najdete ještě tady na stránkách v oblíbené rubrice nábytek! Najděte si parádní kousky z této oblíbené sekce snadno online! U nás vám nabízíme více, mrkněte na další skvělé kousky od výrobce Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel Naturel vám představuje velmi kvalitní sortiment.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Koupelnová skříňka pod umyvadlo na desku v bílé barvě s matným povrchem a kombinací celobukové překližky Multiplex.
Tento neodolatelný výrobek Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel máte možnost dostat prostě tady na webu umístěný v kategorii nábytek! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této rubriky v akci! Populární výrobce Naturel pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment za báječné ceny! A to ještě není vše! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Naturel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Skříňka pod umyvadlo na desku s 2 zásuvkami 80 cm, v matné růžovobéžové barvě. Deska s materiálu Krion. Černé designové akcenty na úchytkách a nožkách. Tento výjimečný produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo s držákem ručníku Naturel Art Deco 88x55x45 cm Rose Beige ARTDECO80RBBU lze nakoupit právě zde u nás umístěný v rubrice nábytek! Máme pro vás ještě podobné produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Art Deco 110x50x27

Skříňka s deskou pod umyvadlovou mísu, s jednou zásuvkou, v šedé matné barvě.
Tento akční produkt jde získat již dnes tu na našich stránkách v kategorii nábytek. Najděte si ještě podobné zboží z této kategorie za akční cenu. Tento vyjímečný výrobce Naturel pro vás vyrábí kvalitní výrobky za překvapivě výhodnou cenu! A tady je důkaz!

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ideal Standard Connect Air 43x40

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v kombinaci světlé dřevo/světlá hnědá s matným povrchem o rozměru 43×40,2×40 cm s lakovaným povrchem.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Solid 92x50 cm buk/bílá

Koupelnový nábytek v sobě kombinuje teplo masivního dřeva a jednoduchost a čistotu tvaru. Série nabízí možnost kreativního dotvoření samotným zákazníkem při výběru varianty nábytku a umyvadla. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Součástí dodávky není umyvadlo, vybírat můžete z naší široké nabídky. Užší výběr doporučených umyvadel najdete v příslušenství.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 70x50 cm dub halifax

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.Designový produkt je dostupný taky tu na našem webu v populární rubrice nábytek. Prozkoumejte nové produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Naturel vás a vaše blízké obohatí o kvalitní zboží.!

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 140x50 cm dub

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.
Hodně žádaný produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo lze zakoupit bezprostředně tu na našem webu ve známé kategorii nábytek. Připravili jsme kvalitní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Známý výrobce Naturel dlouhodobě prodává skvělé zboží. za příznivé ceny! Udělejte radost sami sobě! To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od značky Naturel. Najdete je níže na této stránce.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 110x50 cm

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 90x50 cm dub halifax

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo. Designový produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 90×50 cm dub halifax OXO901ZKDL jde nakoupit v pohodě tady na webu v sekci nábytek. Mrkněte na zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další prověřené zboží značky Naturel. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Naturel dlouhodobě prodává skvělé produkty . Přesvědčte se.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 90x50

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 110x50 cm dub

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 110x50 cm dub

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo. Unikátní a oblíbený výrobek Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 110×50 cm dub halifax OXO110L701ZKDL jde sehnat v pohodě na našem webu v kategorii nábytek! Připravili jsme pro vás nové produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tato značka Naturel vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní výrobky.!

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 70x50 cm

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva – dubu halifax. Skříňku složíte z komponentů, které jsou dodávány zvlášť – skříňka, deska a police. Deska je univerzální, bez otvorů pro baterii a umyvadlo, můžete kombinovat s velkým množstvím umyvadel na desku a použít vodovodní baterii ze zdi nebo stojánkovou. Zároveň najdete v nabídce různé varianty provedení skříněk podle toho, kde je možné umístit umyvadlo – týká se skříněk, které mají jak zásuvku, tak otevřenou polici vedle zásuvky. Dále 3 varianty podle krycí desky, v nabídce bez otvoru pro ručník, nebo s otvorem vpravo či vlevo.
Neodolatelný produkt Koupelnová skříňka pod umyvadlo Naturel Oxo 70×50 cm dub halifax OXO701ZKDP máte možnost dostat bezstarostně tady na stránkách zařazený v kategorii nábytek! Vyhledejte si akční produkty z této populární sekce ve výprodejové akci! Oblíbený dodavatel Naturel dodává vysoce kvalitní výrobky.! To však není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se také na další kvalitní produkty od výrobce Naturel. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Mio-N 61x44

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v dekoru jasan o rozměru 61×44,5×59 cm. Designový výrobek seženete právě teď tu na webu ve známé rubrice nábytek! Nyní si můžete koupit další produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě o rozměru 49×41,6×55 cm.
Tento levný produkt můžete pořídit mimo jiné na webu umístěný v sekci nábytek. Nyní si můžete vybrat nové produkty z naší sekce z pohodlí domova.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Jika Lyra

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě o rozměru 54×41,6×55 cm.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Kolo Twins 80x46x57 cm

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v černé bravě s matným povrchem o rozměru 80x46x57 cm.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ravak

Efektní design skříňky určené pod umyvadlo Natural Duo nabízí možnost pojmout koupelnu podle svého vkusu. Běžné kousky vybavení skryjte do zásuvek, ty, které máte rádi, vystavte a dejte prostoru originální ráz.Kvalitní a oblíbený výrobek máte možnost sehnat aktuálně tu v kategorii nábytek. Nyní získáte ostatní zboží z naší sekce v bezva akci.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Ideal Standard Tesi 80x44x49 cm světle šedá

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo ve světle šedé barvě s lesklým povrchem o rozměru 80x44x49 cm s lakovaným povrchem.Žádaný výrobek dostanete snadno na webu v rubrice nábytek. Připravili jsme parádní produkty z této sekce ve výprodejové akci! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky Ideal Standard. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Ideal Standard vám poskytuje špičkové výrobky za extra ceny!