Koupelnová skříňka s umyvadlem Laufen Pro S

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 80x60x54,5 cm. S pomalým zavíráním.

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Závěsné koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 80x30x50 cm. S lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a push otevírání.

Konstrukce s umyvadlem bílá mat

Kovová černá konstrukce s bílou policí a bílým matným umyvadlem o šíři 66cm.

Konstrukce s umyvadlem bílá mat Naturel Industrial

Kovová černá konstrukce s černou policí a bílým matným umyvadlem o šíři 66cm.

Konstrukce s umyvadlem bílá

Kovová černá konstrukce s policí v dřevodekoru dub halifax a bílým matným umyvadlem o šíři 66cm.

Konstrukce s umyvadlem černá mat

Kovová černá konstrukce s bílou policí a černým matným umyvadlem o šíři 66cm.

Konstrukce s umyvadlem černá mat Naturel Industrial 66x46

Kovová černá konstrukce s černou policí a černým matným umyvadlem o šíři 66cm. Oblíbený produkt lze sehnat také tady na našem webu v oblíbené rubrice nábytek. Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také další kousky od výrobce Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Konstrukce s umyvadlem černá mat

Kovová černá konstrukce s policí v dřevodekoru dub halifax a černým matným umyvadlem o šíři 66cm.

Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel

Skříňka s tenkým keramickým dvojumyvadlem 120×46 cm. Má jednu velikou zásuvku s plnovýsuvem, rozdělenou skleněnými přepážkami. Provedení je folie dřevodekor akácie. Zásuvka má zafrézovanou úchytku. Součástí dodávky je dvojumyvadlo. Baterii a sifon je nutné dokoupit.
Zlevněný kus jde pořídit zrovna tady u nás v populární sekci nábytek! Nyní můžete koupit jiné zboží z této rubriky za outletovou cenu! Tato značka Naturel má skvělé produkty. za super cenu! A tady je důkaz.

Koupelnová skříňka s umyvadlem černá mat

Skříňka v bílém matném nástřiku s umyvadlem v černém matu z litého mramoru o šířce 66 cm. Dvě zásuvky v provedení bez úchytky.
Kvalitní produkt Koupelnová skříňka s umyvadlem černá mat Naturel Verona 66×51,2×52,5 cm bílá mat VERONA66CMBM můžete nakoupit právě tu na stránkách umístěný v sekci nábytek. Nyní koupíte ještě jiné zboží ve zmiňované sekci z pohodlí domova!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Nobia 60x60x46 cm bílá lesk

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 60x60x46 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Nobia

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 90x60x46 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v provedení dub Sierra o rozměru 90x60x46 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.
Výjimečný a žádaný kousek Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel jde koupit bez problémů tady na stránkách v oblíbené sekci nábytek. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci v bezva akci! U zákazníků oblíbená značka Naturel vás obohatí o top produkty ! Vždyť to vidíte sami!

Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel Nobia 120x60x46 cm bílá

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým dvojumyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 120x60x46 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem. Neodolatelný produkt lze nakoupit mimo jiné tu na našem webu v populární rubrice nábytek! Podívejte se na kvalitní výrobky z naší sekce za akční cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další produkty od dodavatele Naturel. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Naturel dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky za mimořádně nízké ceny! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Nobia 60x60x46 cm dub Sierra

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v provedení dub Sierra o rozměru 60x60x46 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.Nový výrobek Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Nobia 60x60x46 cm dub Sierra máte možnost dostat mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v sekci nábytek. Nyní můžete najít další výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka Naturel vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží ! To však není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel Nobia 120x60x46 cm

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým dvojumyvadlem v provedení dub Sierra o rozměru 120x60x46 cm. Povrch v provedení lamino. S plnovýsuvem a dotahem.Tento akční a ve slevě výrobek Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel Nobia 120x60x46 cm dub Sierra NOBIA120ZDS máte možnost získat ještě tu na webu ve známé kategorii nábytek. Nyní najdete vyjímečné výrobky ve zmiňované rubrice za akční cenu. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete další skvělé kousky od dodavatele Naturel. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel Cube Way 120x40 cm bílá

Závěsné skříňka do koupelny s dvojumyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon. Velmi žádaný výrobek Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel Cube Way 120×40 cm bílá lesk CUBE2120ZBL dostanete mimo jiné tu na stránkách zařazený v rubrice nábytek! Nyní si můžete koupit jiné produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way 60x40 cm bílá lesk

Závěsné skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel

Závěsné skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon. Exkluzivní produkt Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way 80×40 cm bílá lesk CUBE280ZBL jde sehnat právě nyní u nás ve známé kategorii nábytek. Pořiďte si parádní výrobky z této známé kategorie na pár kliknutí! Přední výrobce Naturel vám nabízí prvotřídní sortiment.. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé produkty od výrobce Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way

Závěsné skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.

Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel Cube

Závěsné skříňka do koupelny s dvojumyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.
Velmi oblíbený produkt Koupelnová skříňka s dvojumyvadlem Naturel dostanete aktuálně na našem webu v populární sekci nábytek. Mrkněte na ještě ostatní kusy ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. U zákazníků oblíbená značka Naturel pro vás připravuje špičkové výrobky..

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Závěsné skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.
Velmi prodávaný produkt jde pořídit teď tady na našich stránkách v populární rubrice nábytek! Vyhledejte si akční produkty z této kategorie za super ceny.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel

Závěsné skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.Tento levný kousek Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way dostanete bez problémů na webu ve známé rubrice nábytek. Nyní získáte kvalitní zboží z této populární sekce za zcela nejnižší cenu. Známý výrobce Naturel dlouhodobě nabízí top výrobky.! Přesvědčte se sami!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Cube Way 100x40 cm dub wellington

Závěsné skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Cersanit Dormo 50x34

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 50×34,5×63 cm s fóliovaným povrchem S plnovýsuvem a dotahem. Akční produkt Koupelnová skříňka s umyvadlem Cersanit Dormo 50×34,5×63 cm bílá lesk SIKONCMO006BL je k dispozici teď u nás v populární sekci nábytek. Vyberte si vyjímečné zboží z této kategorie za nejlepší ceny. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele Cersanit. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Cersanit představuje top zboží. za dobré peníze. Přesvědčte se!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Cersanit

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 40×21,5×64 cm s fóliovaným povrchem S pomalým zavíráním.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Cersanit Dormo 60x37

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 60×37,5×62 cm s fóliovaným povrchem. S pomalým zavíráním.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Cersanit Dormo 80x37

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 80×37,5×62 cm s fóliovaným povrchem S pomalým zavíráním.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Jika Lyra

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě o rozměru 65x31x75 cm.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario 65x48

Skříňka s umyvadlem 65 cm ze série Vitra S50. Skříňka je dodávána v rozloženém stavu. Boky dub bardolino, čelní plochy dub bardolino.Tento kvalitní a levný produkt Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario 65×48,5 cm dub bardolino VARIO65DBDB lze získat taky na webu v kategorii nábytek. Nyní najdete unikátní produkty ve zmíněné kategorii za super cenu. Dodavatel Naturel poskytuje vynikající sortiment ! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více produktů od dodavatele Naturel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Skříňka do koupelny s keramickým umyvadlem. Lakované boky i čelní plochy. Skříňka je dodávaná smontovaná, zákazník montuje pouze nohy a úchytky. Doporučujeme kombinovat se zrcadlem PROZRKC80IP či PROZRCK60IP se skříňkou PROH20.
Oblíbený a kvalitní produkt Koupelnová skříňka s umyvadlem Keramia Pro 80×50 cm bílá PRO80DV naleznete zrovna tu na stránkách v oblíbené kategorii nábytek. Máme pro vás kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás totiž najdete další produkty od dodavatele Keramia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Jika Plan 120x44

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě o rozměru 120×44,1×62,2 cm. S plnovýsuvem. Exkluzivní produkt Koupelnová skříňka s umyvadlem Jika Plan 120×44,1×62,2 cm máte možnost sehnat v pohodě na stránkách ve známé kategorii nábytek. Nyní můžete najít vyjímečné zboží z naší rubriky za výhodnou cenu.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Jika

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě o rozměru 40×22,1×67,5 cm. Dvířka mají levé i prvé otevírání. Tento neodolatelný produkt můžete nakoupit přímo na našem webu zařazený v sekci nábytek! Mrkněte na ostatní zboží z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce Jika. Najdete je níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Jika vám poskytuje kvalitní sortiment. za skutečně nížkou cenu. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v dekoru třešeň o rozměru 40×22,1×67,5 cm. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě o rozměru 53×29,2×75 cm.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Verona

Praktická skříňka pod umyvadlo v univerzální bílé barvě. Lakované boky i čelo. Ideální skříňka na WC pro toaletní papír, čisticí prostředky a podobně. Skříňka má tlumící panty – lehce a plynule se zavírá. Dvířka se dají otočit a změnit tak otevírání z levé na pravé a opačně. Stejně tak je možné i otočit umývátko a mít baterii na levé či pravé straně.Umyvadlo je s přepadem a včetně clic-clacku. Designový výrobek Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Verona 46×26 cm bílá VERONA46WH máte možnost koupit lehce tady na našich stránkách v populární rubrice nábytek! Mrkněte na ještě jiné kousky z této oblíbené rubriky za příznivou cenu.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario 65x48

Skříňka s umyvadlem 65 cm ze série Vitra S50. Skříňka je dodávána v rozloženém stavu. Boky dub bardolino, čelní plochy bílá lesk.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Verona 60x48

Skříňka do koupelny v provedení lamino třešeň přední plochy i boky. Dodávána s umyvadlem z litého mramoru s přepadem. Skříňka je smontovaná. Zásuvky mají samouzavírací pojezdy (soft-close).Součástí dodávky je clic-clac.
Tento nejprodávanější produkt je dostupný bez problémů tady a teď na našem webu zařazený v rubrice nábytek! Nyní můžete koupit akční zboží ze zmíněné kategorie jednoduše online! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další zboží od výrobce Naturel. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka s umyvadlem

Skříňka s umyvadlem 65 cm ze série Vitra S50. Skříňka je dodávána v rozloženém stavu. Boky bílá mat, čelní plochy dub bardolino.

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario 65x48

Skříňka ze série Varia s umyvadlem ze série Vitra S50, nenáročná na místo, a přesto nabízí praktické úložné prostory.
Kvalitní a oblíbený kus Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel Vario najdete také tady na našich stránkách v oblíbené rubrice nábytek! Nyní můžete koupit akční produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Oblíbený dodavatel Naturel prodává top zboží .

Koupelnová skříňka s umyvadlem Naturel

Ucelená řada praktického koupelnového nábytku. Nadčasová a kvalitní, snadno udržovatelná keramická umyvadla. Vysoká kvalita povrchů a zdravotní nezávadnost použitých materiálů.Ochrana proti vlhkosti řešena použitím ABS hran lepených PUR lepidlem firmy JOWAT. Bezporuchovost kování po celou dobu životnosti nábytku. Panty dvířek a pojezdy zásuvek se zabudovaným systémem tichého a pomalého dovírání STRONG. Jednoduchá instalace pomocí přiložených návodů.
Tento skvělý produkt jde koupit jednoduše tu v oblíbené kategorii nábytek. Nyní si můžete pořídit jiné zboží ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Máme toho více, podívejte se také na další prověřené kousky značky Naturel. Najdete je níže na této stránce. Výrobce Naturel má na skladě top sortiment.. Však to vidíte sami!

Koupelnová skříňka s umyvadlem Keramia Pro

Rohová umyvadlová skříňka v bílém lesklém laku. Součást balení jsou 3 kusy nožiček.