Sokl Rako Taurus Color slonová kost 30×8 cm mat TSAJB010.1

Mrazuvzdorné. Sokl v barvě slonová kost a v taurus designu o rozměru 29,8x8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do... více informací »
Sokl Rako Taurus Color
Značka: Rako
64 Kč
Ověřit dostupnost »
Mrazuvzdorné. Sokl v barvě slonová kost a v taurus designu o rozměru 29,8x8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do...

Mrazuvzdorné. Sokl v barvě slonová kost a v taurus designu o rozměru 29,8×8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru.Unikátní produkt Sokl Rako Taurus Color slonová kost 30×8 cm mat TSAJB010.1 jde koupit zrovna na našem webu ve známé sekci obklady. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii snadno online. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další kvalitní zboží od dodavatele Rako. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Rako má v nabídce vysoce kvalitní sortiment.. Přesvědčte se.

Tento velmi oblíbený produkt Sokl Rako Taurus Color slonová kost 30x8 cm od naší známé značky Rako pohodlně seženete momentálně v naši nabídce opravdu výhodně! Aktuálně stojí u nás 64 Kč.